PROTRACK

A forum devoted to track events from 60m to the 2 mile. Mainly pro but also news from local, national and international sprint & middle distance competitions.

Log in

I forgot my password



Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» VAL CALENDAR 2017/2018
Wed Aug 16, 2017 4:03 pm by youngy

» 2018 BUNBURY GIFT
Tue Aug 08, 2017 10:33 am by AussiePro

» Bridge of Allan Highland Games
Mon Aug 07, 2017 3:08 pm by JH

» Stand Up Comedy debut
Wed Aug 02, 2017 3:16 pm by youngy

» St Andrews (Scotland)
Tue Aug 01, 2017 11:42 am by JH

» Mull Highland Games.
Fri Jul 28, 2017 1:57 pm by JH

» Regular VAL runner picked in U/18 Vic Metro AFL team to play WA
Wed Jul 26, 2017 10:16 pm by Willo the Whisp

» Airth(Scotland)
Sun Jul 23, 2017 9:09 am by JH

» Vale.. John Stoney John passed away last wednesday and his funeral will be held today in Albury
Fri Jul 21, 2017 12:50 pm by Jack Stoney

August 2017
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


You are not connected. Please login or register

PROTRACK » GENERAL » Noble Park Marks

Noble Park Marks

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Noble Park Marks on Wed Feb 20, 2013 10:48 pm

JH

avatar
Expert
Expert
Meeting NOBLE13 NOBLE PARK FOOTBALL CLUB 24/02/2013

EventNo 160 70m Open
6329 Tom TEMPLETON MOUNT MARTHA 1.75
5722 Aaron STUBBS QUEENSLAND 2
1486 Matthew HARGREAVES TARNEIT 3
6579 Dylan PANIZZA WESTERN 3.25
3403 Iain MACFARLANE NEW SOUTH 3.5
6271 Mohamad ZEED CHADSTONE 3.75
6168 Shaun HARGREAVES WERRIBEE 3.75
7348 Cole UNASA WESTERN 3.75
7365 Anthony MACKUS LARA 4
7354 Nathan RIALI 4
6757 Sam VICKERY WEST BRUNSWICK 4
2907 Paul TANCREDI OAK PARK 4
7363 Antwone ATKINS 4
7403 Dean SCARFF 4
7303 Harrison CHAPMAN NORTH 4
6416 Augustine CARTY-COWLING WEST FOOTSCRAY 4.25
8928 Josh TIU DONCASTER 4.25
3321 Matthew EDDY NARRE WARREN 4.5
1947 Cam DUNBAR RINGWOOD EAST 4.5
7146 Cameron MOSS RINGWOOD EAST 4.5
5303 Nick SAMPIERI PRAHRAN 4.75
6056 Dale LYONS ARMADALE NORTH 4.75
2637 Douglas GREENOUGH EAST BENTLEIGH 4.75
5729 Paul CRACROFT-WILSON QUEENSLAND 5
7167 Steve FABRIS BALWYN 5
6888 Dean DOBRIC ST KILDA 5
6739 Stuart ROOKE BEAUMARIS 5
6156 Nicholas MACGIBBON PEECHELBA 5
6569 Isaac DUNMALL QUEENSLAND 5
6219 Craig ROLLINSON WARRAGUL 5.25
6258 Matthew HARVEY KEYSBOROUGH 5.5
6779 Adrian BURKE MOUNT HELEN 5.5
7200 Chad RYAN WARRNAMBOOL 5.5
6448 David FENOLLAR RESERVOIR 5.5
2902 Luke VERSACE EAST 5.5
7912 Simon JACKSON BENTLEIGH 5.75
2165 Gavin O'NEIL BROOKFIELD 5.75
6946 Jimmie GLADMAN TEMPLESTOWE 5.75
7179 Brody TAYLOR ARARAT 6
7353 Michael VOUMARD ARMADALE 6
7344 Adam TODOROV DOREEN 6
7156 Peter KNOTT SOUTH 6
6212 Andrew WALDRON FLEMINGTON 6
7329 Jesse SIMPSON HAMYLN 6
6726 Clint ANDERSON MITCHAM 6.25
0956 Ryan HOFFMAN QUEENSLAND 6.25
5896 William LITTLE CAULFIELD 6.25
7360 Joel FANNING 6.25
6428 Glenn ROSS WESTERN 6.25
7269 Jason BAILEY PAKENHAM 6.25
5873 Christopher EATHER SANDRINGHAM 6.5
6195 Nicholas CROSS CARNEGIE 6.75
6395 Jordan KEAST DELACOMBE 6.75
1224 Darren WHITTAKER MORDIALLOC 6.75
7079 Rhys PARKINSON MELTON SOUTH 6.75
7292 Scott ROWSELL GREENSBOROUG 7
5895 Max LACEY WANTIRNA 7
6087 Matthew MIFSUD COBURG 7
7351 Jade BAILEY BARBADOS 7
2040 Mark HIGNETT GEELONG WEST 7.25
7238 Leigh PHELAN BRIGHTON 7.25
6507 Jack DOOLEY Flora HILL 7.25
6186 Nick HOWARD TULLAMARINE 7.5
6190 Dominic HOSKINS ALBION 7.5
7099 Noddy ANGELAKOS COBURG 7.75
6009 Travis PIKE HURSTBRIDGE 7.75
5942 Matthew SHIEL NORTH BALWYN 7.75
2052 Adam CABBLE CHIRNSIDE PARK 7.75
6728 Tom MOREHOUSE CHELSEA 8
7190 William KERR PARK ORCHARDS 8
7236 Julian FAWCETT FLINDERS 8
7274 David TRUDGIAN KEILOR EAST 8
2626 Justin TEMPLAR ALTONA NORTH 8
2185 Craig MAIR KANGAROO 8.25
1255 Steven HURL CLIFTON HILL 8.5
6780 Timothy ROSEN BENTLEIGH EAST 8.75
6514 Simon CAREY ROWVILLE 9
7073 Harry BOUTSALIS DINGLEY 9.25
7173 Ellia GREEN MURRAMBEENA 9.5
0096 Brendan BOYLE BERWICK 9.5
6685 Cameron PAICE KEW EAST 9.5
7095 Jay BLAKE PRESTON 9.75
1923 Katie MOORE KILSYTH 10.25
0260 Mathew BOYES FRANKSTON SOUTH 10.25
3095 Shane BUCKINGHAM WESTMEADOWS 10.5
6301 Melissa HOWARD QUEENSLAND 10.5
0459 John HILDITCH ALTONA 10.75
6976 Karlee BAILEY PAKENHAM 11
7268 Troy HARRIS CORIO 11
6480 Melanie PURKISS HAMPTON 11.25
6705 Lawrence COOP LOWER 12
0206 Darren ARTHUR ROWVILLE 12.25
0085 Graham VERBUNT BRIGHTON 12.5
7171 Tierra EXUM SEABROOK 12.75
3346 Richard NORRIS QUEENSLAND 12.75
3390 Angela PHILLIPS EAST 12.75
7251 Gemma GRIGG WESTERN 12.75
6264 Pamela AUSTIN WANDANA 13
7264 Hayley ATKINS PRAHRAN 13
7616 Catherine DONALDSON QUEENSLAND 13.75
5737 Morgan DEANE DIAMOND CREEK 14
6302 Mandy EMMETT THE BASIN 14
0162 Todd IRELAND WARRANWOOD 999

EventNo 161 70m VRTA
6569 Isaac DUNMALL QUEENSLAND 2
6156 Nicholas MACGIBBON PEECHELBA 2.5
7146 Cameron MOSS RINGWOOD EAST 3.5
7191 Samuel McNAMARA WARRANDYTE 4.25
7308 Jack ARMOUR GEELONG 4.5
7229 Darci HUGHES MT WAVERLEY 5.5
7175 Luca RANELLONE RINGWOOD NORTH 5.75
6779 Adrian BURKE MOUNT HELEN 6
6946 Jimmie GLADMAN TEMPLESTOWE 6
7239 Luka COSIC COBURG 6.5
6884 Matt MATHER CAROLINE 6.5
7296 Jarryd WRIGHT WILLIAMSTOWN 7
7148 Tim MATHER CAROLINE 7.5
7329 Jesse SIMPSON HAMYLN 7.75
6516 Tyson DEANE DIAMOND CREEK 8
7179 Brody TAYLOR ARARAT 8.5
6705 Lawrence COOP LOWER 9
6956 Charlie MORAN COBURG 10
7361 Jessica PAYNE 10
6976 Karlee BAILEY PAKENHAM 10.25
7253 Sophie WATTS WESTERN 11
7362 Celeste DYER 12
7100 Kirsty Stevens TARNEIT 12.5
6543 Ellie MAGUIRE MOUNT MARTHA 13.75
6696 Amy TOZER MORNINGTON 14
6611 Nadeen BROWN BUNDOORA 14
6709 Chloe BARNARD BAXTER 14
7216 Amanda RICHARDSON WILLIAMSTOWN 999

EventNo 162 120m Open Gift
5722 Aaron STUBBS QUEENSLAND 3.25
5615 Robert VIDLER HOPPERS 3.5
3403 Iain MACFARLANE NEW SOUTH 5
7106 Kevin BRITTAIN GROVEDALE 5.75
6584 Bryce TEO WESTERN 5.75
7363 Antwone ATKINS 6
3352 David TINNEY HAMLYM 6
7211 James VINE MALVERN 6
1486 Matthew HARGREAVES TARNEIT 6
7353 Michael VOUMARD ARMADALE 6
7303 Harrison CHAPMAN NORTH 6
7354 Nathan RIALI 6
7403 Dean SCARFF 6
6271 Mohamad ZEED CHADSTONE 6.25
7146 Cameron MOSS RINGWOOD EAST 6.5
1947 Cam DUNBAR RINGWOOD EAST 6.5
5563 Daniel STEINHAUSER THURGOONA 6.5
6385 Alex GLORIE WESTERN 6.5
7200 Chad RYAN WARRNAMBOOL 7
7348 Cole UNASA WESTERN 7
6168 Shaun HARGREAVES WERRIBEE 7
5729 Paul CRACROFT-WILSON QUEENSLAND 7
6579 Dylan PANIZZA WESTERN 7.25
6219 Craig ROLLINSON WARRAGUL 7.5
6156 Nicholas MACGIBBON PEECHELBA 7.75
2637 Douglas GREENOUGH EAST BENTLEIGH 7.75
2341 Nathan FOX BALLARAT 7.75
7344 Adam TODOROV DOREEN 8
2907 Paul TANCREDI OAK PARK 8
3018 Robert SPENCER ESSENDON 8
6888 Dean DOBRIC ST KILDA 8
6779 Adrian BURKE MOUNT HELEN 8
6056 Dale LYONS ARMADALE NORTH 8.25
6569 Isaac DUNMALL QUEENSLAND 8.25
6739 Stuart ROOKE BEAUMARIS 8.5
6395 Jordan KEAST DELACOMBE 8.5
7079 Rhys PARKINSON MELTON SOUTH 8.5
8928 Josh TIU DONCASTER 8.5
6428 Glenn ROSS WESTERN 8.5
6195 Nicholas CROSS CARNEGIE 8.75
5895 Max LACEY WANTIRNA 8.75
7093 Peter SPENCE BOX HILL NORTH 8.75
2902 Luke VERSACE EAST 9
7238 Leigh PHELAN BRIGHTON 9.25
0806 Peter O'DWYER BALLARAT 9.25
5758 Derek COLLINGE CANBERRA 9.25
6507 Jack DOOLEY Flora HILL 9.25
6514 Simon CAREY ROWVILLE 9.5
6448 David FENOLLAR RESERVOIR 9.5
5303 Nick SAMPIERI PRAHRAN 9.5
2811 Cameron YORKE CROYDON NORTH 9.75
0612 Matthew D'ASTOLI SOUTH YARRA 10
1765 Matthew CALLARD WERRIBEE 10.5
5873 Christopher EATHER SANDRINGHAM 10.5
6212 Andrew WALDRON FLEMINGTON 10.5
6258 Matthew HARVEY KEYSBOROUGH 10.75
2165 Gavin O'NEIL BROOKFIELD 11
5942 Matthew SHIEL NORTH BALWYN 11.25
5896 William LITTLE CAULFIELD 11.5
2052 Adam CABBLE CHIRNSIDE PARK 11.5
1224 Darren WHITTAKER MORDIALLOC 11.75
7099 Noddy ANGELAKOS COBURG 11.75
6186 Nick HOWARD TULLAMARINE 11.75
0104 Marcus COOPER ARARAT 11.75
2040 Mark HIGNETT GEELONG WEST 11.75
5333 Paul HUGHES WANGARATTA 11.75
1929 Craig FOLEY surrey hills 12.25
0956 Ryan HOFFMAN QUEENSLAND 12.5
7351 Jade BAILEY BARBADOS 13
6780 Timothy ROSEN BENTLEIGH EAST 13.25
2185 Craig MAIR KANGAROO 13.75
7073 Harry BOUTSALIS DINGLEY 14
1506 Kelly SHELDRICK VERMONT 14.25
7095 Jay BLAKE PRESTON 14.5
6685 Cameron PAICE KEW EAST 14.5
0096 Brendan BOYLE BERWICK 15.5
0294 Greg O'KEEFFE WANGARATTA 16.5
7173 Ellia GREEN MURRAMBEENA 17
0459 John HILDITCH ALTONA 17.5
1923 Katie MOORE KILSYTH 18
7616 Catherine DONALDSON QUEENSLAND 18
6301 Melissa HOWARD QUEENSLAND 18
7208 Ruby KLEMM ARARAT 18
6665 Sarah BLIZZARD ARARAT 18
7179 Brody TAYLOR ARARAT 18
7251 Gemma GRIGG WESTERN 18
0162 Todd IRELAND WARRANWOOD 999
6886 Iain DOUGLAS RESEARCH 999
7342 Maddie COATES HURSTBRIDGE 999
7912 Simon JACKSON BENTLEIGH 999

EventNo 163 120m Novice Series
7354 Nathan RIALI 5.25
7373 Maurce HERZCEG 6
7279 Aaron POOLEY SPOTSWOOD 8
7360 Joel FANNING 8.75
7353 Michael VOUMARD ARMADALE 9
7318 Yahye Said ALI COLLINGWOOD 9
7292 Scott ROWSELL GREENSBOROUG 10
7239 Luka COSIC COBURG 10
7229 Darci HUGHES MT WAVERLEY 11
7175 Luca RANELLONE RINGWOOD NORTH 11
7269 Jason BAILEY PAKENHAM 11
7156 Peter KNOTT SOUTH 12
6884 Matt MATHER CAROLINE 13.5
6946 Jimmie GLADMAN TEMPLESTOWE 13.5
6779 Adrian BURKE MOUNT HELEN 14
6728 Tom MOREHOUSE CHELSEA 15
7236 Julian FAWCETT FLINDERS 15
6757 Sam VICKERY WEST BRUNSWICK 16
7296 Jarryd WRIGHT WILLIAMSTOWN 16
7148 Tim MATHER CAROLINE 16.5
7268 Troy HARRIS CORIO 17
6516 Tyson DEANE DIAMOND CREEK 18
7274 David TRUDGIAN KEILOR EAST 18.5
6425 Matthew MOORE CARRUM DOWNS 19
7253 Sophie WATTS WESTERN 19
7179 Brody TAYLOR ARARAT 19.5
7197 Olivia CAMERON NORTH 20
7220 Laura BLOOMFIELD FRANKSTON SOUTH 21
7171 Tierra EXUM SEABROOK 21
6696 Amy TOZER MORNINGTON 22
7361 Jessica PAYNE 22
6976 Karlee BAILEY PAKENHAM 23
7290 Amber KING MORNINGTON 23
7100 Kirsty Stevens TARNEIT 24
6497 Carmen DEANE GLEN IRIS 24.5
6701 Lauren PARISI BRUNSWICK EAST 25
6543 Ellie MAGUIRE MOUNT MARTHA 26
7206 Genevieve HART ASHBURTON 27
7362 Celeste DYER 27
6709 Chloe BARNARD BAXTER 27.5
7302 Cara BOUSTEAD ASCOT VALE 28
7271 Kyle HILSON WHITEHILLS 31
6611 Nadeen BROWN BUNDOORA 31
7103 Danielle McDOWELL DIAMOND CREEK 33
7217 Jacqueline SCOTT ARARAT 34.5
3321 Matthew EDDY NARRE WARREN 999

EventNo 164 300m Women's/Vets
2811 Cameron YORKE CROYDON NORTH 4
7238 Leigh PHELAN BRIGHTON 7
0104 Marcus COOPER ARARAT 8
0806 Peter O'DWYER BALLARAT 10
6049 Justin MURPHY BOX HILL 10
1957 Chris ROCHE FLEMINGTON 12
7351 Jade BAILEY BARBADOS 15
0612 Matthew D'ASTOLI SOUTH YARRA 15
0448 Evan KING ALFREDTON 17
1581 Matthew SANDILANDS NORTH 17
6425 Matthew MOORE CARRUM DOWNS 20
0787 Andrew MUHLHAN ARMADALE NORTH 20
7369 Paul ANDERSON FOOTSGRAY 20
6326 Shane QUINN RICHMOND 21
1088 David CHANTRILL QUEENSLAND 21
0546 Martin BARROW BLACK ROCK 21
0162 Todd IRELAND WARRANWOOD 21
1923 Katie MOORE KILSYTH 23
0206 Darren ARTHUR ROWVILLE 23
0183 Mark HIPWORTH HUGHESDALE 23
7073 Harry BOUTSALIS DINGLEY 24
0260 Mathew BOYES FRANKSTON SOUTH 24
0294 Greg O'KEEFFE WANGARATTA 24
7342 Maddie COATES HURSTBRIDGE 25
0341 John MACKAY PARKDALE 26
0471 Michael CARNEY PASCOE VALE 26
3343 Stephanie MOLLICA PASCOE VALE 27
1254 Greg HILSON WHITE HILLS 27
7236 Julian FAWCETT FLINDERS 27
1487 Alice PLATTEN NARRE WARREN 28
5425 Tom HECIMOVIC NEWPORT 29
1255 Steven HURL CLIFTON HILL 29
0096 Brendan BOYLE BERWICK 29
3346 Richard NORRIS QUEENSLAND 30
7199 IAN SPEED MITCHAM 30
1273 Paul KINNIBURGH HIGHTON 30
5284 Simon DARE PARKDALE 30
5330 Paul VINEY NORTHCOTE 30
0459 John HILDITCH ALTONA 31
1558 Wayne DALZIEL DONCASTER EAST 34
0493 Jeff SARGENT BALLARAT 34
7290 Amber KING MORNINGTON 35
7251 Gemma GRIGG WESTERN 35
7362 Celeste DYER 35
6719 Elysha SCOWN MOUNT MARTHA 35
7253 Sophie WATTS WESTERN 35
2345 Alan DINSDALE BEAUMARIS 35
0354 Christopher BROWN ATTWOOD 36
7143 John HARVEY MT MARTHA 36
7172 Caroline COOP LOWER 40
3390 Angela PHILLIPS EAST 40
7361 Jessica PAYNE 40
6611 Nadeen BROWN BUNDOORA 40
1210 Katrina BUCKINGHAM WESTMEADOWS 41
6264 Pamela AUSTIN WANDANA 41
5737 Morgan DEANE DIAMOND CREEK 42
7220 Laura BLOOMFIELD FRANKSTON SOUTH 42
6696 Amy TOZER MORNINGTON 42
7401 Loryn SAVOIA 43
7302 Cara BOUSTEAD ASCOT VALE 43
6276 Kylie WILLIAMS KEW 46
7320 Martin ARMOUR GEELONG 46
7231 Laura PATHAK FIZTROY NORTH 46
7217 Jacqueline SCOTT ARARAT 46
7198 Jessie HART CARNEGIE 46
3090 Lara GAMBINO PARKDALE 46
7206 Genevieve HART ASHBURTON 46
7268 Troy HARRIS CORIO 47
0328 Robert WISHART CHELTENHAM 47
6497 Carmen DEANE GLEN IRIS 47
6665 Sarah BLIZZARD ARARAT 48
3285 Marita DOWNES AIRPORT WEST 49
6331 Tarryn FISHER MACEDON 49
7161 Katilyn BRYCE BENDIGO 50
6508 Noel MAGHAMEZ WERRIBEE 51
7208 Ruby KLEMM ARARAT 52
0296 Craig LANCASTER DONVALE 53
5324 Sonya POLLARD MOUNT WAVERLEY 54
0287 Stephen BAIRD STAWELL 54
3061 Greg WHITECROSS BALLARAT 54
5991 Megan McMAHON NORTH SUNSHINE 55
5521 Dennis HUGHES BRAYBROOK 58
6107 Dale JONES NEW SOUTH 60
7260 Dale JONES WOODLEIGH 60
6701 Lauren PARISI BRUNSWICK EAST 60
6302 Mandy EMMETT THE BASIN 63
0322 Ricky DUNBAR WONGA PARK 63
3277 Gary MAHON MALVERN EAST 65
2247 Kathryn HEAGNEY WHITE HILLS 68
2238 Elissa WARD PRESTON 70
6495 Kerrieanne HOCKING STRATHFIELDSAYE 72
0422 Doug GITTENS ASPENDALE 73
0884 Benny TANCREDI MORELAND 78
0931 Angela WILSON SANDRINGHAM 84
0275 Doug ARMSTRONG FERNTREE GULLY 88
7216 Amanda RICHARDSON WILLIAMSTOWN 999
6703 Emily RYDE 999

EventNo 165 300m Open Handicap
1486 Matthew HARGREAVES TARNEIT 3
5722 Aaron STUBBS QUEENSLAND 5
3403 Iain MACFARLANE NEW SOUTH 7
5563 Daniel STEINHAUSER THURGOONA 9
6579 Dylan PANIZZA WESTERN 9
6168 Shaun HARGREAVES WERRIBEE 9
6438 Josh MATHER CAROLINE 9
6886 Iain DOUGLAS RESEARCH 10
7146 Cameron MOSS RINGWOOD EAST 11
7211 James VINE MALVERN 12
3321 Matthew EDDY NARRE WARREN 12
3352 David TINNEY HAMLYM 13
1947 Cam DUNBAR RINGWOOD EAST 13
2637 Douglas GREENOUGH EAST BENTLEIGH 14
6698 Jack LEWIS GREENSBOROUG 14
5895 Max LACEY WANTIRNA 14
2341 Nathan FOX BALLARAT 14
6888 Dean DOBRIC ST KILDA 14
6428 Glenn ROSS WESTERN 14
5441 Brett MAURER KEILOR EAST 14
6729 Paddy McDONALD SANDRINGHAM 15
2902 Luke VERSACE EAST 15
6190 Dominic HOSKINS ALBION 15
6271 Mohamad ZEED CHADSTONE 15
5896 William LITTLE CAULFIELD 16
5333 Paul HUGHES WANGARATTA 16
7191 Samuel McNAMARA WARRANDYTE 16
6195 Nicholas CROSS CARNEGIE 16
8928 Josh TIU DONCASTER 16
2907 Paul TANCREDI OAK PARK 17
6746 Lonain BURNETT JUNORTOUN 18
6496 Mitchell HOCKING STRATHFIELDSAYE 18
7167 Steve FABRIS BALWYN 18
6219 Craig ROLLINSON WARRAGUL 18
6726 Clint ANDERSON MITCHAM 18
7079 Rhys PARKINSON MELTON SOUTH 18
5917 Matthew McCAULEY MOOROOLBARK 19
5942 Matthew SHIEL NORTH BALWYN 20
6056 Dale LYONS ARMADALE NORTH 21
1765 Matthew CALLARD WERRIBEE 21
6258 Matthew HARVEY KEYSBOROUGH 21
3018 Robert SPENCER ESSENDON 22
5757 Robert KEENAN SUNBURY 22
7093 Peter SPENCE BOX HILL NORTH 22
6507 Jack DOOLEY Flora HILL 23
6087 Matthew MIFSUD COBURG 24
7193 Chris KIRKMAN RINGWOOD NORTH 24
6780 Timothy ROSEN BENTLEIGH EAST 25
0612 Matthew D'ASTOLI SOUTH YARRA 26
7190 William KERR PARK ORCHARDS 26
2626 Justin TEMPLAR ALTONA NORTH 27
6009 Travis PIKE HURSTBRIDGE 28
7095 Jay BLAKE PRESTON 29
6705 Lawrence COOP LOWER 29
7099 Noddy ANGELAKOS COBURG 30
1957 Chris ROCHE FLEMINGTON 30
1929 Craig FOLEY surrey hills 30
6326 Shane QUINN RICHMOND 31
6186 Nick HOWARD TULLAMARINE 32
1224 Darren WHITTAKER MORDIALLOC 33
8603 Damien CASSAR ENDAVOUR HILLS 39
5284 Simon DARE PARKDALE 39
7107 Wade GIROTTO PASCOE VALE 40
3346 Richard NORRIS QUEENSLAND 44
6508 Noel MAGHAMEZ WERRIBEE 61
5521 Dennis HUGHES BRAYBROOK 66
7307 Edward LANGLEY ARMADALE 999
7363 Antwone ATKINS 999
6709 Chloe BARNARD BAXTER 999

EventNo 166 400m Sportsbiz Novice
7147 Buddy WILLIAMS YARRAVILLE 18
7308 Jack ARMOUR GEELONG 20
7335 Thomas SAVAGE BENDIGO 24
6516 Tyson DEANE DIAMOND CREEK 24
7167 Steve FABRIS BALWYN 25
7318 Yahye Said ALI COLLINGWOOD 26
7200 Chad RYAN WARRNAMBOOL 28
7229 Darci HUGHES MT WAVERLEY 30
7175 Luca RANELLONE RINGWOOD NORTH 30
7239 Luka COSIC COBURG 32
7191 Samuel McNAMARA WARRANDYTE 34
7279 Aaron POOLEY SPOTSWOOD 34
7156 Peter KNOTT SOUTH 35
7296 Jarryd WRIGHT WILLIAMSTOWN 36
6501 Ben MASON HAWTHORN EAST 36
6770 Justin COHEN CAULFIELD 40
7193 Chris KIRKMAN RINGWOOD NORTH 40
2600 Matthew POWER WEST 40
6884 Matt MATHER CAROLINE 42
6326 Shane QUINN RICHMOND 43
7148 Tim MATHER CAROLINE 44
6757 Sam VICKERY WEST BRUNSWICK 44
7183 Franky CAMPISI CAROLINE 48
6470 Thomas SKINNER EDEN PARK 50
6537 Daniel VEITH PARK ORCHARDS 50
7107 Wade GIROTTO PASCOE VALE 52
6705 Lawrence COOP LOWER 52
6514 Simon CAREY ROWVILLE 55
7253 Sophie WATTS WESTERN 60
7197 Olivia CAMERON NORTH 64
6719 Elysha SCOWN MOUNT MARTHA 72
6276 Kylie WILLIAMS KEW 75
7100 Kirsty Stevens TARNEIT 76
6497 Carmen DEANE GLEN IRIS 77
7401 Loryn SAVOIA 78
7206 Genevieve HART ASHBURTON 80
6331 Tarryn FISHER MACEDON 84
7198 Jessie HART CARNEGIE 85
7271 Kyle HILSON WHITEHILLS 88
7103 Danielle McDOWELL DIAMOND CREEK 90
7307 Edward LANGLEY ARMADALE 999
7303 Harrison CHAPMAN NORTH 999

EventNo 167 550m Open Handicap
6438 Josh MATHER CAROLINE 15
5758 Derek COLLINGE CANBERRA 24
7146 Cameron MOSS RINGWOOD EAST 25
6679 Andrew CAMPBELL ELTHAM 25
7167 Steve FABRIS BALWYN 27
5312 Matt GRANT NORTH RINGWOOD 28
6698 Jack LEWIS GREENSBOROUG 29
2811 Cameron YORKE CROYDON NORTH 30
1994 Neil BRENNAN BRIGHTON 31
1495 Michael MARANTELLI TULLAMARINE 32
6496 Mitchell HOCKING STRATHFIELDSAYE 32
6049 Justin MURPHY BOX HILL 33
5917 Matthew McCAULEY MOOROOLBARK 34
6746 Lonain BURNETT JUNORTOUN 37
7093 Peter SPENCE BOX HILL NORTH 38
2143 James DEANE RINGWOOD NORTH 39
7193 Chris KIRKMAN RINGWOOD NORTH 40
5942 Matthew SHIEL NORTH BALWYN 41
6248 Daniel LAWLOR EAST MALVERN 42
6726 Clint ANDERSON MITCHAM 42
6770 Justin COHEN CAULFIELD 46
5757 Robert KEENAN SUNBURY 47
5576 Alexander BACALJA SOUTH YARRA 47
6059 Calvin GOOK DIGGERS REST 48
7199 IAN SPEED MITCHAM 49
5586 David WOODS BRUNSWICK 53
1088 David CHANTRILL QUEENSLAND 54
5916 Craig HARRIS BLACKBURN 55
2163 Brendan LIDDICOAT NORTH 56
6013 Adrian PHELAN ESSENDON 57
8424 Jonathan WOODMAN MAIDSTONE 58
5885 Tom KELLY ASCOT VALE 58
7906 Chris PALERMO HAMLYN 58
3095 Shane BUCKINGHAM WESTMEADOWS 65
1487 Alice PLATTEN NARRE WARREN 66
0546 Martin BARROW BLACK ROCK 72
2771 Christopher DIXON PARKDALE 73
5330 Paul VINEY NORTHCOTE 75
0354 Christopher BROWN ATTWOOD 77
3346 Richard NORRIS QUEENSLAND 78
5425 Tom HECIMOVIC NEWPORT 78
0296 Craig LANCASTER DONVALE 95
6107 Dale JONES NEW SOUTH 95

EventNo 168 1600m Women's/Vets
6426 Joshua SAIT SHEPPARTON 0
2143 James DEANE RINGWOOD NORTH 40
0109 David HAIGH SANDRINGHAM 60
2604 Arron DOWNES AIRPORT WEST 70
0832 Sean QUILTY VERMONT 80
5916 Craig HARRIS BLACKBURN 85
1581 Matthew SANDILANDS NORTH 95
0263 Gordon MUIR WOODEND 95
5498 John MORRIS SURREY HILLS 100
2163 Brendan LIDDICOAT NORTH 100
0548 Matthew BATEMAN ALBERT PARK 110
1254 Greg HILSON WHITE HILLS 110
0955 Steve HOCKING STRATHFIELDSAYE 125
0183 Mark HIPWORTH HUGHESDALE 125
0354 Christopher BROWN ATTWOOD 125
7094 Andrew SOLTYS BRUNSWICK WEST 140
5330 Paul VINEY NORTHCOTE 160
7241 Colm ROTHERY ALTONA 160
6308 Hugo SARPA BRUNSWICK WEST 165
0397 Tony MORAN SOUTH OAKLEIGH 165
7143 John HARVEY MT MARTHA 170
0115 Peter NODEN EAGLEHAWK 185
6650 Peter COWELL BENDIGO 190
0923 Les WILLIAMS HUNTINGDALE 210
0234 Leon BROOKS MT WAVERLEY 250
3261 Corina KAPUSTA SEDDON 250
7201 Jessica O'HARA Bendigo 250
6703 Emily RYDE 260
6260 Sean BEER ROWVILLE 290
6544 Rebecca CATO MELBOURNE 295
2806 Martine BEER ROWVILLE 300
2766 Glenn WESTON DAISY HILL 305
0264 Tony RENDINA ELTHAM 330
3061 Greg WHITECROSS BALLARAT 360
0422 Doug GITTENS ASPENDALE 380
6495 Kerrieanne HOCKING STRATHFIELDSAYE 390
6409 Robert KENSHOLE KEW 400
EventNo 169 1600m VCCL Novice Distance 1600 Starts 1:05
Athlet GivenName Surname Of Handica
6501 Ben MASON HAWTHORN EAST 100
7164 Braydon TURNER ELTHAM 100
6710 Michael REID BAYSWATER 100
7346 Adam ATTARD NEWHAM 125
7335 Thomas SAVAGE BENDIGO 125
6882 Ashley COWEN STAWELL 135
6674 Andrew THOMAS MITCHAM 160
7241 Colm ROTHERY ALTONA 160
7199 IAN SPEED MITCHAM 160
6537 Daniel VEITH PARK ORCHARDS 165
7224 Craig FAIRBURN NARRE WARREN 180
7183 Franky CAMPISI CAROLINE 190
7215 Adam PARKER BENDIGO 210
6461 Jesse NODEN EAGLEHAWK 220
7249 Emma PUGH SOMERVILLE 260
7347 Christy HOLT NEW GISBORNE 310
7271 Kyle HILSON WHITEHILLS 350
6517 Tayla SPROULE FRANKSTON 355
6857 Matthew GOODGER OAK PARK 400
6673 Victoria ATKINS UPWEY 400

EventNo 170 2000m Noble Park Classic
1495 Michael MARANTELLI TULLAMARINE 0
6477 Cameron CLAYTON QUEENSLAND 35
3038 David SPENCE PASCOE VALE 50
5576 Alexander BACALJA SOUTH YARRA 55
6013 Adrian PHELAN ESSENDON 55
1994 Neil BRENNAN BRIGHTON 60
5312 Matt GRANT NORTH RINGWOOD 70
2604 Arron DOWNES AIRPORT WEST 95
6502 Phillip O'BRIEN FOREST HILL 95
6248 Daniel LAWLOR EAST MALVERN 100
0109 David HAIGH SANDRINGHAM 105
6751 Indiana COOPER WOODEND 105
0832 Sean QUILTY VERMONT 120
5885 Tom KELLY ASCOT VALE 135
0263 Gordon MUIR WOODEND 140
1581 Matthew SANDILANDS NORTH 155
7906 Chris PALERMO HAMLYN 155
5498 John MORRIS SURREY HILLS 155
7094 Andrew SOLTYS BRUNSWICK WEST 185
0183 Mark HIPWORTH HUGHESDALE 195
7076 Stefan CATALANO MELTON 200
0264 Tony RENDINA ELTHAM 200

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum