PROTRACK

A forum devoted to track events from 60m to the 2 mile. Mainly pro but also news from local, national and international sprint & middle distance competitions.

Log in

I forgot my password



Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

October 2017
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Calendar Calendar


You are not connected. Please login or register

PROTRACK » GENERAL » Albury-Wodonga marks

Albury-Wodonga marks

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Albury-Wodonga marks on Mon Jan 23, 2012 3:50 pm

Trackstar

avatar
Moderator
Moderator
VAL - Handicap List
Meeting ALBWO12 ALBURY-WODONGA GIFT 29/01/12

EventNo 122 70m Backmarkers Distance 70 Starts 12:05
Athlet GivenName Surname Of Handicap
7184 Khan MARR WILLIAMSTOWN 1.75
6154 Brandon GALIC CANBERRA 2.25
5557 Sam JAMIESON WILLIAMSTOWN 2.25
2829 John ADAMS LAVINGTON 3.25
1486 Matthew HARGREAVES TARNEIT 3.5
1947 Cam DUNBAR RINGWOOD EAST 3.75
5792 Brendan WATT CANBERRA 3.75
6579 Dylan PANIZZA WESTERN 3.75
8928 Josh TIU DONCASTER 4
2907 Paul TANCREDI OAK PARK 4.25
6510 Chris HARGREAVES WERRIBEE 4.25
6056 Dale LYONS RESEARCH 4.25
3321 Matthew EDDY NARRE WARREN 4.5
6258 Matthew HARVEY KEYSBOROUGH 4.75
2637 Douglas GREENOUGH EAST BENTLEIGH 4.75
3081 Clinton GRAY BANNOCKBURN 4.75
2952 Daniel SAMMUT NEW SOUTH 5
6463 Jaryd COWLEY CANBERRA 5
2781 Peter DUDKIEWICZ NORTH FITZROY 5
6252 Jesse MATTHEWS CANBERRA 5.25
6737 Brady LEHMAN NEW SOUTH 5.5
1765 Matthew CALLARD HOPPERS CROSSING 5.75
3017 Adam PARKES CAMBERWELL 5.75
6428 Glenn ROSS WESTERN 5.75
5671 Jarrod LINDNER LAVINGTON 6
5604 Nick MAGREE MITCHAM 6
6770 Justin COHEN CAULFIELD 6
6087 Matthew MIFSUD COBURG 6.5
6780 Timothy ROSEN BENTLEIGH EAST 6.5
0242 John CARA EAST DONCASTER 6.75


EventNo 122A 70m Frontmarkers Distance 70 Starts 11:45
Athlet GivenName Surname Of Handicap
6186 Nick HOWARD TULLAMARINE 0.75
1929 Craig FOLEY PASCOE VALE SOUTH 1
6190 Dominic HOSKINS ALBION 1
2228 Andrew CURRAN SCARESDALE 1.5
8603 Damien CASSAR ENDEAVOUR HILLS 1.5
1352 Glenn STEPHENS EPSOM 1.75
6059 Calvin GOOK DIGGERS REST 2
5757 Robert KEENAN SUNBURY 2
6782 Aldis JAUNZEMS WESTERN 2.75
7095 Jay BLAKE PRESTON 3
0354 Christopher BROWN ATTWOOD 3.25
0488 Adrian FURY ALBURY 3.75
3095 Shane BUCKINGHAM WESTMEADOWS 4
0459 John HILDITCH BACCHUS MARSH 4.25
0232 Michael RUTTER NEW SOUTH 5.5
3090 Lara GAMBINO PARKDALE 6
6107 Dale JONES NEW SOUTH 6.25
5284 Simon DARE PARKDALE 6.5
3346 Richard NORRIS QUEENSLAND 6.75
7207 Gemma GRIGG 6.75
6774 Tenneille TRIGWELL WESTERN 7.25
5533 Sally JAMIESON WILLIAMSTOWN 7.25
6253 Kevin MATTHEWS KALEEN 7.5
5531 Celia COSGRIFF RICHMOND 8.5
3084 Samantha SAMMUT NEW SOUTH 9.25
5737 Morgan DEANE DIAMOND CREEK 9.5
1863 Jessica SCOTT WODONGA 11.5
5950 Rita PANA HADFIELD 13
0931 Angela WILSON SANDRINGHAM 18


EventNo 123 120m Gift Distance 120 Starts 12:53
Athlet GivenName Surname Of Handicap
5557 Sam JAMIESON WILLIAMSTOWN 3.25
7184 Khan MARR WILLIAMSTOWN 3.5
6154 Brandon GALIC CANBERRA 3.5
5320 Tom BURBIDGE ABBOTSFORD 4
6775 Joel BEE BALLARAT 5
6251 Brendan MATTHEWS CANBERRA 5
1486 Matthew HARGREAVES TARNEIT 5.25
5563 Daniel STEINHAUSER THURGOONA 5.75
7106 Kevin BRITTAIN GROVEDALE 5.75
9032 Ollie WURM PRAHRAN 5.75
5792 Brendan WATT CANBERRA 6
2829 John ADAMS LAVINGTON 6
7154 Daniel WHITE-ALIKAKOS GLEN IRIS 6.25
6510 Chris HARGREAVES WERRIBEE 6.5
1947 Cam DUNBAR RINGWOOD EAST 6.75
6168 Shaun HARGREAVES WERRIBEE 6.75
6659 Lee FORREST HUON 7
6579 Dylan PANIZZA WESTERN 7
5801 Luke STORTA CANBERRA 7
6056 Dale LYONS RESEARCH 7.25
5503 Michael BOLTON MT ELIZA 7.25
3081 Clinton GRAY BANNOCKBURN 7.5
2907 Paul TANCREDI OAK PARK 7.5
6424 Richard BROWN BALMORAL 8
2637 Douglas GREENOUGH EAST BENTLEIGH 8
6679 Andrew CAMPBELL ELTHAM 8
3321 Matthew EDDY NARRE WARREN 8
6463 Jaryd COWLEY CANBERRA 8.25
6252 Jesse MATTHEWS CANBERRA 8.25
5500 Lachlan TAYLOR TAYLORS LAKES 8.5
3352 David TINNEY HAMLYM HEIGHTS 8.5
2952 Daniel SAMMUT NEW SOUTH 8.5
1551 Peter WALSH CORIO 8.75
5758 Derek COLLINGE CANBERRA 8.75
8928 Josh TIU DONCASTER 9
2781 Peter DUDKIEWICZ NORTH FITZROY 9.25
1765 Matthew CALLARD HOPPERS CROSSING 9.25
5604 Nick MAGREE MITCHAM 9.5
3017 Adam PARKES CAMBERWELL 9.5
6295 Ryan CAMILLE WHEELERS HILL 9.75
6258 Matthew HARVEY KEYSBOROUGH 10
5671 Jarrod LINDNER LAVINGTON 10
6428 Glenn ROSS WESTERN 10.25
6087 Matthew MIFSUD COBURG 10.25
5896 William LITTLE GLENHUNTLY 10.5
0242 John CARA EAST DONCASTER 10.75
2165 Gavin O'NEIL BROOKFIELD 10.75
1929 Craig FOLEY PASCOE VALE SOUTH 11.75
5333 Paul HUGHES WANGARATTA 12.75
1352 Glenn STEPHENS EPSOM 14
6782 Aldis JAUNZEMS WESTERN 14


EventNo 124 120m Women's Distance 120 Starts 1:35
Athlet GivenName Surname Of Handicap
1923 Katie MOORE KILSYTH 2.5
6198 Tabitha WEST WODONGA 2.5
7209 Bridget OAKLEY ALBURY 6
1487 Alice PLATTEN NARRE WARREN 6.75
3090 Lara GAMBINO PARKDALE 7
6904 Rachael CARNEGIE CANBERRA 7.5
7206 Lauren CAMPBELL ELTHAM 8
6734 Kate JONES DURHAM LEAD 8.5
7207 Gemma GRIGG 8.5
7224 Emily BARBOUR CANBERRA 9
6774 Tenneille TRIGWELL WESTERN 9
6462 Tarin NEVIN CANBERRA 9.5
5737 Morgan DEANE DIAMOND CREEK 10
6331 Tarryn FISHER MACEDON 11
5533 Sally JAMIESON WILLIAMSTOWN 11
5531 Celia COSGRIFF RICHMOND 12.5
3084 Samantha SAMMUT NEW SOUTH 12.5
3063 Karin LAIDLAW BEAUMARIS 13
5991 Megan McMAHON NORTH SUNSHINE 13
1614 Kim MCDONOUGH HIGHTON 13
1863 Jessica SCOTT WODONGA 14.5
5324 Sonya POLLARD MOUNT 16
6604 Julie HOVEY NEW SOUTH 18
5950 Rita PANA HADFIELD 18
1527 Jessica O'CALLAGHAN MARIBYRNONG 18
7228 Samantha POMROY 999


EventNo 126 120m Novice Distance 120 Starts 12:25
Athlet GivenName Surname Of Handicap
7213 Nathan HOWSE WODONGA 4.5
3081 Clinton GRAY BANNOCKBURN 7.5
5319 Dale MYERS NORTH ALBURY 8
6537 Daniel VEITH PARK ORCHARDS 10
6770 Justin COHEN CAULFIELD 12
7216 Michael DARE NEW SOUTH 12
6780 Timothy ROSEN BENTLEIGH EAST 15
6782 Aldis JAUNZEMS WESTERN 15
7207 Gemma GRIGG 21.5
6734 Kate JONES DURHAM LEAD 21.5
7130 Danielle McDOWELL MAIDSTONE 29
7220 Chris SEATON 999


EventNo 127 120m Veterans Distance 120 Starts 12:39
Athlet GivenName Surname Of Handicap
6428 Glenn ROSS WESTERN 4.5
5333 Paul HUGHES WANGARATTA 6.5
0244 Walter PASQUALI WANGARATTA 8
0459 John HILDITCH BACCHUS MARSH 9.25
0260 Mathew BOYES FRANKSTON SOUTH 10
0294 Greg O'KEEFFE WANGARATTA 10
3095 Shane BUCKINGHAM WESTMEADOWS 11.5
0354 Christopher BROWN ATTWOOD 14
7162 Michael ESCHEBACH NEW SOUTH 14.5
5284 Simon DARE PARKDALE 14.5
9563 Stephen TAYLOR TAYLORS LAKES 15
0232 Michael RUTTER NEW SOUTH 15
3346 Richard NORRIS QUEENSLAND 15
6508 Noel MAGHAMEZ WERRIBEE 16
0493 Jeff SARGENT BALLARAT 16.25
6253 Kevin MATTHEWS KALEEN 17.25
6107 Dale JONES NEW SOUTH 18
3084 Samantha SAMMUT NEW SOUTH 20
5324 Sonya POLLARD MOUNT 23.5
0296 Craig LANCASTER DONVALE 24.25
5950 Rita PANA HADFIELD 25
0884 Benny TANCREDI MORELAND 25
6604 Julie HOVEY NEW SOUTH 25
6602 Vicki MATTHEWS CANBERRA 25


EventNo 128 300m Women's/Veterans Distance 300 Starts 2:37
Athlet GivenName Surname Of Handicap
6049 Justin MURPHY BOX HILL 8
0787 Andrew MUHLHAN ARMADALE 15
0183 Mark HIPWORTH HUGHESDALE 17
3095 Shane BUCKINGHAM WESTMEADOWS 18
0546 Martin BARROW BLACK ROCK 19
0260 Mathew BOYES FRANKSTON SOUTH 19
0294 Greg O'KEEFFE WANGARATTA 20
1923 Katie MOORE KILSYTH 27
3343 Stephanie MOLLICA ESSENDON 27
0488 Adrian FURY ALBURY 28
0354 Christopher BROWN ATTWOOD 30
7209 Bridget OAKLEY ALBURY 30
0459 John HILDITCH BACCHUS MARSH 31
9563 Stephen TAYLOR TAYLORS LAKES 31
3346 Richard NORRIS QUEENSLAND 32
2345 Alan DINSDALE BEAUMARIS 32
6904 Rachael CARNEGIE CANBERRA 32
7162 Michael ESCHEBACH NEW SOUTH 33
6554 Cara PEAKE PRINCESS HILL 34
0309 John GANNON WANGARATTA 34
5284 Simon DARE PARKDALE 35
0493 Jeff SARGENT BALLARAT 36
7224 Emily BARBOUR CANBERRA 38
7207 Gemma GRIGG 39
2024 Anna PASQUALI WANGARRATTA 39
6774 Tenneille TRIGWELL WESTERN 40
6462 Tarin NEVIN CANBERRA 40
6253 Kevin MATTHEWS KALEEN 41
6331 Tarryn FISHER MACEDON 43
5531 Celia COSGRIFF RICHMOND 43
3090 Lara GAMBINO PARKDALE 44
3084 Samantha SAMMUT NEW SOUTH 45
6508 Noel MAGHAMEZ WERRIBEE 46
0923 Les WILLIAMS HUNTINGDALE 46
5533 Sally JAMIESON WILLIAMSTOWN 46
0296 Craig LANCASTER DONVALE 47
3285 Marita DOWNES AIRPORT WEST 48
7130 Danielle McDOWELL MAIDSTONE 50
1614 Kim MCDONOUGH HIGHTON 50
5991 Megan McMAHON NORTH SUNSHINE 54
5521 Dennis HUGHES BRAYBROOK 55
7208 Donna BURGESS NEW SOUTH 56
3063 Karin LAIDLAW BEAUMARIS 57
6107 Dale JONES NEW SOUTH 59
0322 Rick DUNBAR WONGA PARK 62
1527 Jessica O'CALLAGHAN MARIBYRNONG 67
2247 Kathryn HEAGNEY STRATHDALE 67
5950 Rita PANA HADFIELD 68
2238 Elissa WARD PRESTON 70
0884 Benny TANCREDI MORELAND 74
6604 Julie HOVEY NEW SOUTH 75
6602 Vicki MATTHEWS CANBERRA 75
0144 Julie TORRINI COBURG 78
0931 Angela WILSON SANDRINGHAM 84
7228 Samantha POMROY 999


EventNo 129 400m Open Distance 400 Starts 2:53
Athlet GivenName Surname Of Handicap
5852 Brendan COLE CANBERRA 7
6775 Joel BEE BALLARAT 8
1486 Matthew HARGREAVES TARNEIT 9
6168 Shaun HARGREAVES WERRIBEE 10
9032 Ollie WURM PRAHRAN 11
5320 Tom BURBIDGE ABBOTSFORD 14
5563 Daniel STEINHAUSER THURGOONA 14
5500 Lachlan TAYLOR TAYLORS LAKES 14
5758 Derek COLLINGE CANBERRA 15
2637 Douglas GREENOUGH EAST BENTLEIGH 19
6463 Jaryd COWLEY CANBERRA 19
7167 Andrew SAIT SHEPPARTON 20
6510 Chris HARGREAVES WERRIBEE 20
5801 Luke STORTA CANBERRA 21
6190 Dominic HOSKINS ALBION 21
7217 Martin BROCKMAN NEW SOUTH 22
1551 Peter WALSH CORIO 22
5604 Nick MAGREE MITCHAM 23
1377 James CLARKE PRESTON 23
6424 Richard BROWN BALMORAL 23
3352 David TINNEY HAMLYM HEIGHTS 23
3081 Clinton GRAY BANNOCKBURN 24
3272 Jayson HAYES-HORNIBROOK BENTLEIGH EAST 24
6252 Jesse MATTHEWS CANBERRA 24
6431 Ashley HUMPHREY SOUTH 24
8928 Josh TIU DONCASTER 25
6224 Mitchell PALMER NEW SOUTH 25
6737 Brady LEHMAN NEW SOUTH 25
0375 Andrew WILCOX LOWER 25
6679 Andrew CAMPBELL ELTHAM 26
5312 Matt GRANT NORTH RINGWOOD 26
6295 Ryan CAMILLE WHEELERS HILL 26
1765 Matthew CALLARD HOPPERS CROSSING 27
5333 Paul HUGHES WANGARATTA 28
7093 Peter SPENCE WANTIRNA 28
5671 Jarrod LINDNER LAVINGTON 29
7216 Michael DARE NEW SOUTH 29
1994 Neil BRENNAN BRIGHTON 30
6770 Justin COHEN CAULFIELD 30
5757 Robert KEENAN SUNBURY 32
6087 Matthew MIFSUD COBURG 32
2228 Andrew CURRAN SCARESDALE 33
1352 Glenn STEPHENS EPSOM 33
2952 Daniel SAMMUT NEW SOUTH 34
3329 Bradley ARMSTRONG HAMPTON 35
7524 Darren NAISMITH RINGWOOD NORTH 37
6186 Nick HOWARD TULLAMARINE 39
3095 Shane BUCKINGHAM WESTMEADOWS 40
7095 Jay BLAKE PRESTON 40
0546 Martin BARROW BLACK ROCK 40
6059 Calvin GOOK DIGGERS REST 40
2345 Alan DINSDALE BEAUMARIS 40
7220 Chris SEATON 999


EventNo 130 1600m Open Distance 1600 Starts 3:30
Athlet GivenName Surname Of Handicap
5941 Josh NOLAN BENDIGO 70
6049 Justin MURPHY BOX HILL 75
2317 Matthew MCDONOUGH HIGHTON 85
6670 Paul MUNRO PASCOE VALE 95
6772 Cameron BISHOP WANGARATTA 100
5758 Derek COLLINGE CANBERRA 100
6426 Joshua SAIT SHEPPARTON 100
2801 Andrew PATTEN EAST MELBOURNE 100
1994 Neil BRENNAN BRIGHTON 115
7202 Trent LOWRY 120
6502 Phillip O'BRIEN FOREST HILL 125
3038 David SPENCE ESSENDON 125
5514 David CARD SOUTH YARAA 130
0109 David HAIGH SANDRINGHAM 135
1367 Carl MCMEEL WARRNAMBOOL 150
0518 Phil NODEN JUNORTOUN 150
6248 Daniel LAWLOR EAST MALVERN 155
0263 Gordon MUIR WOODEND 160
1245 Michael TUHAN TATURA 170
1365 Greg BARTON KILMORE 185
2022 David PAGE ELSTERNWICK 190
0183 Mark HIPWORTH HUGHESDALE 200
0307 Rohan DAVID FRANKSTON SOUTH 235
6127 Lachlan CHISHOLM NEW SOUTH 999

2 need a lift on Tue Jan 24, 2012 9:42 pm

turbotime


Hi... looking for a lift from Melbourne to Albury. Anybody got a spare seat? I'll chip in petrol money and promise not to fart.
Send me a message if you can help.
Cheerz!

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum