PROTRACK

A forum devoted to track events from 60m to the 2 mile. Mainly pro but also news from local, national and international sprint & middle distance competitions.

Log in

I forgot my password



Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Northcote results
Today at 11:18 am by Todd Ireland

» Northcote Gift
Sat Dec 09, 2017 7:52 pm by untouchables

» Northcote Womens 100m
Sat Dec 09, 2017 3:23 pm by Thatsthestats

» Bay Sheffield Novice and Restricted race eligibility
Fri Dec 08, 2017 4:54 pm by Admin

» Mort Daly Running Foundation 120m Women Poll
Thu Dec 07, 2017 9:51 am by youngy

» Pre Bay 120m Mort Daly Gift POLL
Thu Dec 07, 2017 9:48 am by youngy

» Pre Bay Gift meet HANDICAPS - Sunday 10th Dec 2017
Tue Dec 05, 2017 10:03 pm by youngy

» Terang Results & video of the Gift Final
Tue Dec 05, 2017 7:45 am by youngy

» 2017 Bay Sheffield Form Guide
Mon Dec 04, 2017 5:19 pm by youngy

December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar


You are not connected. Please login or register

PROTRACK » GENERAL » Terang Gift Carnival HANDICAPS - Sunday 27th November 2011

Terang Gift Carnival HANDICAPS - Sunday 27th November 2011

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

Admin

avatar
Admin
Admin
VAL - Handicap List
TERANG GIFT MEETING 27/11/11


70m Backmarkers
1947 Cam DUNBAR RINGWOOD EAST 3.25
6056 Dale LYONS RESEARCH 4
7116 Adam HAYES BALLARAT 4
7113 William MARGETTS ARARAT 4
7147 Michael QUINN ST KILDA EAST 4
6416 Augustine CARTY-COWLING WEST FOOTSCRAY 4.75
3321 Matthew EDDY NARRE WARREN 4.75
2341 Nathan FOX SOLDIERS HILL 4.75
3081 Clinton GRAY BANNOCKBURN 4.75
6888 Dean DOBRIC ST KILDA 5
6648 Lauchlan DALGLEISH ARARAT 5
2637 Douglas GREENOUGH EAST BENTLEIGH 5.25
1765 Matthew CALLARD HOPPERS CROSSING 5.5
0806 Peter O'DWYER BALLARAT 5.5
3017 Adam PARKES CAMBERWELL 5.5
1963 Shane EZARD TORQUAY 5.5
6783 Jake ROBINSON ARARAT 5.5
6672 Daniel PAGNOCCOLO WERRIBEE 5.75
6861 Lachlan MALLOY ARARAT 6
6087 Matthew MIFSUD COBURG 6
6395 Jordan KEAST DELACOMBE 6
5691 Rory NUNN ALFREDTON 6.25


70m Frontmarkers
2040 Mark HIGNETT GEELONG WEST 0.5
6130 Conor NUNN ALFREDTON 0.75
0162 Todd IRELAND WARRANWOOD 1
8603 Damien CASSAR ENDAVOUR HILLS 1
0128 Steven TILBURN PARKVILLE 1
0104 Marcus COOPER ARARAT 1.25
3005 Paul KEATING CRAIGIEBURN 1.5
0354 Christopher BROWN ATTWOOD 3
0459 John HILDITCH BACCHUS MARSH 4
5735 Richard WEARMOUTH TERANG 6.25
5904 George SAOUMA RICHMOND 6.75
6665 Sarah BLIZZARD ARARAT 7.25
6667 Tiffany BOATMAN CROWLANDS 7.75
6666 Julia BOATMAN CROWLANDS 7.75
6582 Sara KERSTEN-MURPHY HERNE HILL 8.75
0287 Stephen BAIRD STAWELL 9.5
5324 Sonya POLLARD MOUNT 10
0322 Rick DUNBAR WONGA PARK 11.75
0931 Angela WILSON SANDRINGHAM 17.25


120m Terang Gift
7106 Kevin BRITTAIN GROVEDALE 5.5
7113 William MARGETTS ARARAT 6
7116 Adam HAYES BALLARAT 6
7147 Michael QUINN ST KILDA EAST 6
6783 Jake ROBINSON ARARAT 7
6888 Dean DOBRIC ST KILDA 7
1377 James CLARKE PRESTON 7
6056 Dale LYONS RESEARCH 7
6648 Lauchlan DALGLEISH ARARAT 7.25
2341 Nathan FOX SOLDIERS HILL 7.25
3081 Clinton GRAY BANNOCKBURN 7.5
2637 Douglas GREENOUGH EAST BENTLEIGH 7.75
1947 Cam DUNBAR RINGWOOD EAST 7.75
6395 Jordan KEAST DELACOMBE 8
6861 Lachlan MALLOY ARARAT 8
6672 Daniel PAGNOCCOLO WERRIBEE 8
6416 Augustine CARTY-COWLING WEST FOOTSCRAY 8.25
0806 Peter O'DWYER BALLARAT 8.25
8603 Damien CASSAR ENDAVOUR HILLS 8.5
6190 Dominic HOSKINS ALBION 8.5
6082 Chris CATO GLEN IRIS 8.5
3017 Adam PARKES CAMBERWELL 9
5604 Nick MAGREE MITCHAM 9
1765 Matthew CALLARD HOPPERS CROSSING 9.25
5742 Adam COOTE ELWOOD 9.5
1963 Shane EZARD TORQUAY 9.5
3321 Matthew EDDY NARRE WARREN 10
6200 Eric SAPAC GLADSTONE PARK 10.5
6087 Matthew MIFSUD COBURG 11
0104 Marcus COOPER ARARAT 11
2040 Mark HIGNETT GEELONG WEST 11.5
0162 Todd IRELAND WARRANWOOD 12
0206 Darren ARTHUR ROWVILLE 16.75
0260 Mathew BOYES FRANKSTON SOUTH 17


120m Women's & Veteran's
0752 Rodney MATHEWS BUNINYONG 2.75
0448 Evan KING ALFREDTON 4.5
0162 Todd IRELAND WARRANWOOD 4.75
2040 Mark HIGNETT GEELONG WEST 6
0128 Steven TILBURN PARKVILLE 9.5
0459 John HILDITCH BACCHUS MARSH 9.75
0260 Mathew BOYES FRANKSTON SOUTH 10
0206 Darren ARTHUR ROWVILLE 10.75
3343 Stephanie MOLLICA ESSENDON 11.25
0354 Christopher BROWN ATTWOOD 13.75
5904 George SAOUMA RICHMOND 13.75
7130 Danielle McDOWELL MAIDSTONE 14
0493 Jeff SARGENT BALLARAT 16
3365 Patricia FOX SOLDIERS HILL 16.25
6665 Sarah BLIZZARD ARARAT 17
5735 Richard WEARMOUTH TERANG 17
6667 Tiffany BOATMAN CROWLANDS 17.5
5425 Tom HECIMOVIC NEWPORT 17.75
6264 Pamela AUSTIN WANDANA HEIGHTS 17.75
6666 Julia BOATMAN CROWLANDS 18.5
5318 Chris LIVITSANOS INVERMAY 18.75
0287 Stephen BAIRD STAWELL 19
5991 Megan McMAHON NORTH SUNSHINE 20
6582 Sara KERSTEN-MURPHY HERNE HILL 20
0296 Craig LANCASTER DONVALE 22.75
5324 Sonya POLLARD MOUNT 22.75
0322 Rick DUNBAR WONGA PARK 23.5
3277 Gary MAHON MALVERN EAST 25.5
1527 Jessica O'CALLAGHAN MARIBYRNONG 25.5
0884 Benny TANCREDI MORELAND 32
0931 Angela WILSON SANDRINGHAM 35


400m Open
2341 Nathan FOX SOLDIERS HILL 14
6200 Eric SAPAC GLADSTONE PARK 20
1947 Cam DUNBAR RINGWOOD EAST 20
6648 Lauchlan DALGLEISH ARARAT 20
0752 Rodney MATHEWS BUNINYONG 21
5742 Adam COOTE ELWOOD 21
6190 Dominic HOSKINS ALBION 21
3114 Corey LAWSON CLAYTON 22
6416 Augustine CARTY-COWLING WEST FOOTSCRAY 22
5604 Nick MAGREE MITCHAM 22
1377 James CLARKE PRESTON 22
6056 Dale LYONS RESEARCH 22
1963 Shane EZARD TORQUAY 23
3272 Jayson HAYES-HORNIBROOK BENTLEIGH EAST 23
3081 Clinton GRAY BANNOCKBURN 24
2637 Douglas GREENOUGH EAST BENTLEIGH 24
1765 Matthew CALLARD HOPPERS CROSSING 25
6861 Lachlan MALLOY ARARAT 26
6723 David MORRISSEY EPSOM 26
5691 Rory NUNN ALFREDTON 28
6023 Mark ANDREWS NARRE WARREN 29
5757 Robert KEENAN SUNBURY 30
8603 Damien CASSAR ENDAVOUR HILLS 30
6130 Conor NUNN ALFREDTON 30
6087 Matthew MIFSUD COBURG 31
6248 Daniel LAWLOR EAST MALVERN 32
0448 Evan KING ALFREDTON 32
2228 Andrew CURRAN SCARESDALE 32
0104 Marcus COOPER ARARAT 32
3005 Paul KEATING CRAIGIEBURN 33
5576 Alexander BACALJA SOUTH YARRA 35
0109 David HAIGH SANDRINGHAM 36
2163 Brendan LIDDICOAT NORTH ESSENDON 40
5586 David WOODS BRUNSWICK 41
0260 Mathew BOYES FRANKSTON SOUTH 46
0546 Martin BARROW BLACK ROCK 48
3343 Stephanie MOLLICA ESSENDON 50
2345 Alan DINSDALE BEAUMARIS 56
5318 Chris LIVITSANOS INVERMAY 58
5425 Tom HECIMOVIC NEWPORT 58


300m Women's/Veterans
0752 Rodney MATHEWS BUNINYONG 3
1963 Shane EZARD TORQUAY 4
0448 Evan KING ALFREDTON 7
0104 Marcus COOPER ARARAT 8
0162 Todd IRELAND WARRANWOOD 15
5586 David WOODS BRUNSWICK 17
0260 Mathew BOYES FRANKSTON SOUTH 18
0206 Darren ARTHUR ROWVILLE 21
0546 Martin BARROW BLACK ROCK 25
3343 Stephanie MOLLICA ESSENDON 27
7171 Tayla NOTTING LAKE BOLAC 30
0459 John HILDITCH BACCHUS MARSH 30
0128 Steven TILBURN PARKVILLE 30
2345 Alan DINSDALE BEAUMARIS 31
0354 Christopher BROWN ATTWOOD 31
5318 Chris LIVITSANOS INVERMAY 32
0493 Jeff SARGENT BALLARAT 35
5735 Richard WEARMOUTH TERANG 36
6264 Pamela AUSTIN WANDANA HEIGHTS 40
7130 Danielle McDOWELL MAIDSTONE 40
3365 Patricia FOX SOLDIERS HILL 40
5932 Paul FRUSHER WARRNAMBOOL 41
0923 Les WILLIAMS HUNTINGDALE 44
6667 Tiffany BOATMAN CROWLANDS 45
6665 Sarah BLIZZARD ARARAT 46
0287 Stephen BAIRD STAWELL 46
0296 Craig LANCASTER DONVALE 48
0274 Dennis KING WARRNAMBOOL 48
6666 Julia BOATMAN CROWLANDS 49
0234 Leon BROOKS MOUNT 52
5991 Megan McMAHON NORTH SUNSHINE 53
5521 Dennis HUGHES BRAYBROOK 54
3061 Greg WHITECROSS BALLARAT 54
0322 Rick DUNBAR WONGA PARK 59
3277 Gary MAHON MALVERN EAST 61
1527 Jessica O'CALLAGHAN MARIBYRNONG 65
1555 Terry ARUNDELL CAMBERWELL 72
0144 Julie TORRINI COBURG 76
0884 Benny TANCREDI MORELAND 77
0931 Angela WILSON SANDRINGHAM 82


800m Open
3114 Corey LAWSON CLAYTON 32
6190 Dominic HOSKINS ALBION 34
6023 Mark ANDREWS NARRE WARREN 38
6200 Eric SAPAC GLADSTONE PARK 42
5604 Nick MAGREE MITCHAM 44
6082 Chris CATO GLEN IRIS 48
3272 Jayson HAYES-HORNIBROOK BENTLEIGH EAST 50
0109 David HAIGH SANDRINGHAM 52
5576 Alexander BACALJA SOUTH YARRA 54
5757 Robert KEENAN SUNBURY 56
2228 Andrew CURRAN SCARESDALE 56
6248 Daniel LAWLOR EAST MALVERN 60
2022 David PAGE ELSTERNWICK 60
2163 Brendan LIDDICOAT NORTH ESSENDON 68
2368 Ashley SANDISON NEWPORT 76
0354 Christopher BROWN ATTWOOD 96
5425 Tom HECIMOVIC NEWPORT 98
2345 Alan DINSDALE BEAUMARIS 98
0546 Martin BARROW BLACK ROCK 100
7171 Tayla NOTTING LAKE BOLAC 110
0274 Dennis KING WARRNAMBOOL 114
0234 Leon BROOKS MOUNT 140
3061 Greg WHITECROSS BALLARAT 160


1600m Open
5576 Alexander BACALJA SOUTH YARRA 110
0194 Chris MACDONALD BERWICK 135
1367 Carl MCMEEL WARRNAMBOOL 150
6460 Luke WILKE ST ALBANS 160
2368 Ashley SANDISON NEWPORT 180
2022 David PAGE ELSTERNWICK 185
0274 Dennis KING WARRNAMBOOL 230
7171 Tayla NOTTING LAKE BOLAC 260
5932 Paul FRUSHER WARRNAMBOOL 300
2766 Glenn WESTON DAISY HILL 315
2806 Martine BEER ROWVILLE 340
3061 Greg WHITECROSS BALLARAT 375
6260 Sean BEER ROWVILLE 385
5521 Dennis HUGHES BRAYBROOK 400

http://protrack.easyforumlive.com

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum